Koti > Tuotteet > Kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CDR33BP152BFURAB
Pyydä tarjous
Suomi
399907CDR33BP152BFURAB-kuvaElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP152BFURAB
Pyydä tarjous
Kysely verkossa
tekniset tiedot
  • Osa numero
    CDR33BP152BFURAB
  • Valmistaja / merkki
  • Varaston määrä
    Varastossa
  • Kuvaus
    CAP CER 1500PF 100V BP 1210
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
  • lomakkeissa
  • ECAD -malli
  • Jännite - Rated
    100V
  • Toleranssi
    ±1%
  • Paksuus (Max)
    0.049" (1.25mm)
  • lämpötila kerroin
    BP
  • Koko / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sarja
    Military, MIL-PRF-55681, CDR33
  • Arvioinnit
  • Pakkaus
    Bulk
  • Pakkaus / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Käyttölämpötila
    -55°C ~ 125°C
  • Asennustyyppi
    Surface Mount, MLCC
  • Kosteuden herkkyys (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Style
  • Lead Spacing
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lead free / RoHS Compliant
  • Korkeus - Istuva (Max)
  • ominaisuudet
  • Epäonnistumisprosentti
    R (0.01%)
  • Yksityiskohtainen kuvaus
    1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
  • kapasitanssi
    1500pF