Pyydä tarjous
Suomi
1120956BAT30KFILM-kuvaSTMicroelectronics
BAT30KFILM
Pyydä tarjous
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Varastossa
5+
Kysely verkossa
tekniset tiedot
  • Osa numero
    BAT30KFILM
  • Valmistaja / merkki
  • Varaston määrä
    Varastossa
  • Kuvaus
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
  • lomakkeissa
  • ECAD -malli
  • Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos
    530mV @ 300mA
  • Jännite - DC Reverse (Vr) (Max)
    30V
  • Toimittaja Device Package
    SOD-523
  • Nopeus
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sarja
  • Pakkaus
    Tape & Reel (TR)
  • Pakkaus / Case
    SC-79, SOD-523
  • Muut nimet
  • Käyttölämpötila - liitäntä
    150°C (Max)
  • Asennustyyppi
    Surface Mount
  • Kosteuden herkkyys (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Valmistajan toimitusaika
    16 Weeks
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lead free / RoHS Compliant
  • diodi Tyyppi
    Schottky
  • Yksityiskohtainen kuvaus
    Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-523
  • Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr
    5µA @ 30V
  • Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io)
    300mA (DC)
  • Kapasitanssi @ Vr, F
    22pF @ 0V, 1MHz