Koti > Tuotteet > Vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCF0402DKE412R
Pyydä tarjous
Suomi
1931402RNCF0402DKE412R-kuvaStackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DKE412R
Pyydä tarjous
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Varastossa
1000+
Kysely verkossa
tekniset tiedot
  • Osa numero
    RNCF0402DKE412R
  • Valmistaja / merkki
  • Varaston määrä
    Varastossa
  • Kuvaus
    RES 412 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
  • lomakkeissa
  • ECAD -malli
  • Toleranssi
    ±0.5%
  • lämpötila kerroin
    ±25ppm/°C
  • Toimittaja Device Package
    0402
  • Koko / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sarja
    RNCF
  • paneeli tila
    412 Ohms
  • Virta (wattia)
    0.063W, 1/16W
  • Pakkaus
    Tape & Reel (TR)
  • Pakkaus / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Käyttölämpötila
    -55°C ~ 155°C
  • Lukumäärä Päätteet
    2
  • Kosteuden herkkyys (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Valmistajan toimitusaika
    12 Weeks
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lead free / RoHS Compliant
  • Korkeus - Istuva (Max)
    0.014" (0.35mm)
  • ominaisuudet
    Automotive AEC-Q200
  • Epäonnistumisprosentti
  • Yksityiskohtainen kuvaus
    412 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film