Koti > Tuotteet > Vastukset > Kaapelin vastukset > FMP200FRF52-412R
Pyydä tarjous
Suomi
59933
FMP200FRF52-412R
Pyydä tarjous
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Varastossa
5000+
Kysely verkossa
tekniset tiedot
  • Osa numero
    FMP200FRF52-412R
  • Valmistaja / merkki
  • Varaston määrä
    Varastossa
  • Kuvaus
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
  • lomakkeissa
  • ECAD -malli
  • Toleranssi
    ±1%
  • lämpötila kerroin
    ±100ppm/°C
  • Toimittaja Device Package
    Axial
  • Koko / Dimension
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Sarja
    FMP
  • paneeli tila
    412 Ohms
  • Virta (wattia)
    2W
  • Pakkaus
    Tape & Reel (TR)
  • Pakkaus / Case
    Axial
  • Käyttölämpötila
    -55°C ~ 155°C
  • Lukumäärä Päätteet
    2
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lead free / RoHS Compliant
  • Korkeus - Istuva (Max)
  • ominaisuudet
    Flame Proof, Safety
  • Yksityiskohtainen kuvaus
    412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film