Koti > Tuotteet > Vastukset > Kaapelin vastukset > FMP300FBF73-412R
Pyydä tarjous
Suomi
911664
FMP300FBF73-412R
Pyydä tarjous
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Varastossa
5000+
Kysely verkossa
tekniset tiedot
  • Osa numero
    FMP300FBF73-412R
  • Valmistaja / merkki
  • Varaston määrä
    Varastossa
  • Kuvaus
    RES MF 3W 1% AXIAL
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
  • lomakkeissa
  • ECAD -malli
  • Toleranssi
    ±1%
  • lämpötila kerroin
    ±100ppm/°C
  • Toimittaja Device Package
    Axial
  • Koko / Dimension
    0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
  • Sarja
    FMP
  • paneeli tila
    412 Ohms
  • Virta (wattia)
    3W
  • Pakkaus
    Bulk
  • Pakkaus / Case
    Axial
  • Käyttölämpötila
    -55°C ~ 155°C
  • Lukumäärä Päätteet
    2
  • Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lead free / RoHS Compliant
  • Korkeus - Istuva (Max)
  • ominaisuudet
    Flame Proof, Safety
  • Yksityiskohtainen kuvaus
    412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film